Головна » Про школу » Історія

Історія

 

І знову дзвоник весело лунає,

І знову галас, пустощі і крик.

Ідуть уроки... Тут ідуть уроки...

І так щодня... І так із року в рік...

Г.П.Новіцька

 

 

   

 

1974-й - це рік, в якому вперше за останні сто років існування освітніх закладів у селі побудовано і відкрито чудове приміщення середньої школи. Школа була збудована силами колгоспу і майстрами села. Нарешті вона вийшла із пристосованих для навчання орендних приміщень, розкиданих по селу. 

Нова школа містить 24 класні кімнати-кабінети, 2 майстерні, обладнаний спортивний зал, стрілецький тир, актовий зал на 230 місць, їдальню на 100 місць, бібліотеку з ондом у 20 тисяч книг, при спонсорській допомозі відкрито комп'ютерний клас. 

Педагогічний колектив Плебанівської середньої школи у 70-х - 90-х роках по праву називався молодіжним. Довгий час колективом керувала досвідчений педагог, заслужений вчитель України, відмінник народної освіти Наталя Петрівна Глинчак.

У 1989 році колектив очолив досвідчений педагог, відмінник народної освіти Іван Миколайович Мельник.

Після виходу на початку 2006 року на заслужений відпочинок директора школи Мельника Івана Миколайовича плебанівський колектив вчителів очолила місцева вчителька української мови та літератури, завуч школи Колісник Галина Василівна. Ця жінка із тридцятирічним стажем нелегкої і не завжди вдячної вчительської роботи зуміла зберегти не тільки свій високий авторитет, інтелігентність і порядність, а й привабливість жінки-українки.

У 2021 році директором Плебанівського ліцею стала Мокра Людмила Михайлівна — досвідчений педагог, вчителька початкових класів, яка присвятила своє життя вихованню молодого покоління. Її щирість, чуйність і відданість справі є прикладом для всього педагогічного колективу. Вона не лише керує школою, а й надихає дітей та вчителів на нові звершення, підтримує сучасні освітні ініціативи та створює теплу, дружню атмосферу в навчальному закладі. Завдяки її професіоналізму та любові до своєї роботи Плебанівський ліцей залишається не лише центром освіти, а й справжнім осередком розвитку, де кожен учень відчуває себе частиною великої родини.

Школа стала центром культури, центром освіти. Тут наші діти виростають, стають дорослими. Всім давно відомо, що світова слава завжди починається зі своєї школи, з свого класу, з свого села...